Eeose Sakal Çıkarıcı » Kullanımı

Aradığınız konu hakkında detaylı ve açıklayıcı bilgilere yer verilen Kullanımı sayfasını inceleyiniz.

Eeose Sakal Serumu Kullanımı

Günde sadece bir kez uygulanır, cildin derin epidermis tabakasına ulaşıp etkisini gösterebilmesi için uygulama öncesi sakal varsa traş edilmelidir.Sakal bırakılmak istenen bölge dışında uygulanmamalıdır.

İçeriği:

Tribulusterresteris, Peptide Complex, Gp4g, Cell Active, Kerastime S, Forskohli ve Biotin

Etkisi:

Sakalları ve bıyıkları beslemek, ihtiyaç duydukları bakımı yapmak üzere formüle edilmiştir. Fransız Dermscan Laboratuvarlarında dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bu ürünü kimler kullanmalı?

Sakalları hiç çıkmayan; normalden seyrek, çok ince ve cılız çıkanlar bu ürünü kullanmalıdır.

Sakallar neden çıkmaz veya seyrek çıkar?
  • Genetik Nedenler: Anne ve babasının birinci derece akrabalarında tüy miktarları yeteri kadar değilse, yani tüy azalması varsa, bu kişilerde çok fazla miktarda tüylenme beklenmez.
  • Hormonal Nedenler: Bütün kalıtsal değerler normalken, hormonlarda problem oluşmuşsa, o kişilerde özellikle testosteron hormonu azlığına göre tüylerde seyreklik görülebilir. Bu durum tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Ergenlik döneminde artması gereken testosteron hormonuna bağlı olarak sakal seyrekliği veya sakal çıkmaması durumu var olabilir. Bu durumda endokrinoloji uzmanına baş vurmak gerekir.
  • Alopesi Areata (Sakal Kıran): Sakalların çıkmaması, seyrek çıkması veya sakalı mevcutken bazı bölgelerde az ve seyrek olması durumundan farklı olarak, bölgesel para şeklinde yamalar tarzında sakal eksikliği veya yokluğu söz konusu ise bu Alopecia Areata hastalığı olabilir.